Web Tasarım

Web Tasarım
Web Tasarım Nedir?

Web tasarım diğer bir deyişle web sitesi arama motorlarında firmanızı, markanızı, ürününüzü, hizmetinizi veya kendinizi rahatça karşı tarafa dijital ortamda ulaşılabilirliğini sağlayan en önemli iletişim araçlarından biridir.

Web Tasarım kişiye, ürüne, hizmete veya markaya özel olarak tasarlanmalıdır. Web tasarım HTML dilinde ve işinin uzmanları tarafından yazılmalıdır. Web tasarım yapan kişilere genelde web tasarımcı yada web master denilir. İyi bir web sitesi kolay anlaşılabilir ve tüm cihazlardan kolaylıkla erişilebilir olmalıdır. Kaliteli bir web sitesi potansiyel müşteri kitlesine yönelik hazırlanmalı ve kullanımı olabildiğince basit olmalıdır.

Web Site
Nasıl Tasarlanmalıdır?

Web tasarımda da hedef kitle çok önemlidir. Web sitesini tasarımına başlarken hedef kitleye uygun renkler ve görseller kullanılmalıdır. Tasarlanan web sitesinin müşteriye en doğru ve hızlı şekilde hizmet vermesi ve müşteriyi kolay kullanım sağlaması gerekmektedir.

Web Sitesi
Nasıl Olmalıdır?

Hazırlanan web sitesi responsive olarak ayarlanmalıdır yani web sitesi mobil cihazlardan, tabletlerden, laptop pc’lerden ve masaüstü pc’lerden görüntülendiğinde yazılar görseller ve içeriklerin sayfa üzerinde nizami durması ve bozuk gözükmemesi gerekir.

Logo Tasarıma mı ihtiyacınız var?

Hakkımızda

Creafic İstanbul olarak markanızın değerine değer katmayı hedefliyor. Profesyonel Tasarım ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize modern ve üst düzey destek veriyoruz.

Ziyaret et

İletişim

0212 599 57 98

info@creaficistanbul.com

Fevziçakmak Mh. K.Çekmece

İstanbul, Türkiye

Bizi takip et

© Tüm Hakları Saklı Değildir. | Neden Saklı Olsun Ki.