Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarım
Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal kimlik şirketlerin ve markaların dışarıdaki yüzüdür. Markanın veya şirketin benliğini oluşturan kurumsal kimlik tasarımı çalışanların giyiminden promosyon ürünlerine matbu evraklardan şirket konseptine bütün tasarımlar kurumsal kimliğin öğesidir.

Kurumsal kimlik müşterilere güven duyurma ve kaliteli hizmet verme konusunda önemli bir reklam unsurudur. Yapılan pazar araştırmasında kullanıcıların %80 çok kaliteli servisi, geri dönüşü olmayan bir ürün veya hizmeti tercih etmek yerine, orta kaliteli olan markanın kurumsal yapısına güvendiği şirketleri tercih etmektedir.

Kurumsal Kimlik
Nasıl Tasarlanmalıdır?

Başarılı bir kurumsal kimlik tasarımı yapılabilmesi için marka ve potansiyel müşteri hedef kitlesi doğru bir şekilde analiz edilmesi gerekir. Bu analizler sonucunda markayı veya şirketi en doğru şekilde müşteriye ulaştıracak tasarım belirlenmelidir.

Kurumsal Kimlik
Nelerden Oluşmalıdır?

Firmanızın kurumsal kimlik tasarımına logo ile başlıyoruz. Kurumsal kimlik oluşturma süreci logo, kurumsal slogan, kurumsal renkler, kartvizit, broşür, antetli kâğıt, katalog gibi tüm görsel yüzünü oluşturan reklam ve grafik tasarımı çalışmalarının tamamını kapsamaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımına mı ihtiyacınız var?

Hakkımızda

Creafic İstanbul olarak markanızın değerine değer katmayı hedefliyor. Profesyonel Tasarım ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize modern ve üst düzey destek veriyoruz.

Ziyaret et

İletişim

0212 599 57 98

info@creaficistanbul.com

Fevziçakmak Mh. K.Çekmece

İstanbul, Türkiye

Bizi takip et

© Tüm Hakları Saklı Değildir. | Neden Saklı Olsun Ki.