Kartvizit Tasarım

Kartvizit Tasarım
Kartvizit Tasarım Nedir?

Kartvizit, kişilerin ve kurumların kendini tanıtmak amacıyla hazırlanan ufak ve kreatif özel tasarım kartlardır. Diğer bir ifadeyle kartvizit, kişiyi ya da kurumu tanıtıcı bilgilerin yer aldığı, olmazsa olmaz bir kurumsal kimlik öğesidir. Kurumsal bir davranış biçimi olarak kartvizit alışverişi, kurumsal kültürün bir gereğidir. Ayrıca kartvizitte yer alan bilgiler sayesinde iletişim, sürdürülebilir hale gelir.

Kartvizit Tasarım
Neden Önemlidir?

Kartvizit iletişimi somutlaştıran önemli unsurlardandır. Etkinlik, toplantı v.b. durumlarda görüşülen kişilerle iletişime geçebilmek ve bilinirliğinizi arttırmak amacıylada kullanılan önemli bir araçtır.

Kartvizit Tasarım
Nasıl Tasarlanmalıdır?

Kartvizit tasarımında Firma ismi, logosu, isim, soyisim, ünvan, mail adresi, web sitesi, telefon numarası ve açık adres mutlaka bulunmalıdır.

Kartvizit baskısında genelde Kuşe kağıt tercih edilir. Çözünürlük 300 piksel olarak ayarlanmalıdır. Renklendirme ise CMYK olarak ifade edilen özel modda gerçekleştirilmelidir.

Kartvizit Tasarımına mı ihtiyacınız var?

Hakkımızda

Creafic İstanbul olarak markanızın değerine değer katmayı hedefliyor. Profesyonel Tasarım ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize modern ve üst düzey destek veriyoruz.

Ziyaret et

İletişim

0212 599 57 98

info@creaficistanbul.com

Fevziçakmak Mh. K.Çekmece

İstanbul, Türkiye

Bizi takip et

© Tüm Hakları Saklı Değildir. | Neden Saklı Olsun Ki.